שיש איכותי לכל מטרה

תהליך התקנה – חלק ראשון

מהן?

למעשה הן מדרגות אשר אינן מעוגנות ואינן נושאות מעקה או משהו שסוגר וחוסם אותן מן הצד או מתחתיהן, הן כשמן כן הן נראות כאילו הן מרחפות באוויר וגם העיצובים בתחום הזה שונים ומגוונים גם בתוך הקטגוריה ישנם עיצובים כה שונים בין מדרגות שלמעשה אין ביניהן שום חיבור בין מדרגה אל מדרגה אלא כל מדרגה בנפרד מעוגנת רק לקיר שלצידה, או עיצובים בהם כל מדרגה מעוגנת למדרגה הבאה אין כולן יחדיו אינן מעוגנות לדבר ככה או ככה הן אחד הפריטים המעניינים והמתקדמים ביותר שניתן לראות בתחום של עיצוב הפנים הביתי בכלל ובתחום של עיצוב מדרגות בפרט.
שיש מעוצב לבית

אנשים רבים תוהים וחושבים בתהליכים של בניית בתים או שיפוץ הבית שלהם כיצד יוכלו להעניק לבית שלהם את המשהו אקסטרה הזה שאין לכולם, משהו מיוחד ומודרני אשר יעניק נופך שונה לחלוטין לבית. וכאשר הם מנסים לחשוב על פריטים נוספים ורבים להכניס לביתם אשר רק יכולים לגרום עומס על העיצוב של הבית, אפשר לחסוך את הכול תוך חשיבה על מדרגות מרחפות.

כאשר יש לנו צורך במדרגות בין קומות או שיש לנו כבר מדרגות קיימות ואנחנו מעוניינים להחליפן, כדאי לנו מאוד לקחת בחשבון התקנה בביתנו שכן זה יביא לנו את המשהו המקורי והייחודי שיש לבית שלנו לעומת בתים אחרים אשר נוטים להישאר עם העיצוב הישן של ביתם ולהחליף רק את צבע הקירות או צבע המצעים. העיצוב החדשני והתעוזה האמיתית היא לקחת את הסיכון והסיכון משתלם – הבית שלכם יהיה בעל עיצוב כה מודרני וחדשני עד כי אנשים אשר יכנסו אל ביתכם יפערו את פיהם ויישארו ללא מילים.