עיצובים בע"מ

שיש איכותי לכל מטרה

דלתות כניסה ממיטב הצבעים והחומרים דלתות כניסה הפתעה

בית מוגן

בימים בהם האלימות גואה ברחובות, השקט הנפשי מתערער והביטחון האישי מיטלטל כל יום מחדש לאחר כל צפייה במהדורת חדשות, רובינו מעדיפים להתכנס לתוך ביתנו המוגן ולהחזיר לעצמנו את השקט הנפשי בעולמנו. הפחד מפני פריצה לביתנו מוביל חלק גדל והולך מהאוכלוסייה להשקיע במיגון הבית, אם מבחינת מערכת הגנה ביתית כגון אזעקה ביתית וחיבורה לחברת שמירה, ואם מבחינת השקעה בהתקנת דלתות פלדלת בכניסה לבית.
דלתות כניסה פלדלת מעניקות לנו תחושת הגנה ובטחון בביתנו מכיוון והן נתפסות בעינינו כחסם מספק בפני פורצים הבאים לחדור לשטח ביתנו.

דלתות כניסה לבית

דלת פלדלת היא מותג אשר מיוצר בחטיבת ייצור דלתות כניסה פלדה , אשר מתמחה בייצור אמצעי הגנה לבית ולעסק. מותג דלת פלדלת כוללת בתוכה ייצור דלתות בטחון, הגנה למרחב מוגן, דלתות אשר עומדות בפריצה הנחשבת לקרה (ללא חומרי נפץ), וכל זה תוך כדי ייצור דלתות כניסה מעוצבות אשר מותאמות בעיצובן לאופי הבית ואינן גורעות מעיצובו. דלתות פלדלת מחברת רב-בריח הינן דלתות אשר עומדות בתקנים בין לאומיים, בתקני משטרת ישראל ופיקוד העורף ובתקני המכון הישראלי. דלת פלדלת מהווה פתרון אמין ומשתלם לבעיות הבטחון האישי של כל אחד מאיתנו ומאפשרת פתרון בטחוני ברמה מספקת לכל בעל בית החרד לגורל רכושו ובטחון משפחתו.

התקנת דלת פלדת – עצות והמלצות

כיצד מתקינים דלת פלדלת בצורה תקנית בביתכם? להתקנת דלת פלדלת מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה בתחום התקנות אמצעי מיגון ביתיים ושירותי מנעולן מקצועיים , אנו החברה המובילה והסמכותית ביותר בתחום זה בישראל. פנו לחברתנו וגלו את שיטת השירות שלנו: כל לקוח בשבילנו הוא עולם ומלואו. אנו שואפים להעניק ללקוחותינו שירות מתחשב ואמין, סמכותי ומקצועי, ולהצדיק את שמינו כחברה המובילה והטובה בישראל בתחום אבטחת המרחב האישי שלנו.

דלתות כניסה מאובטחות לבית לצפייה בסרטון הקליקו

תהליך התקנה – המשך מאמר

איך מתחילים תהליך חיפוש של חברה בתחום?

ראשית, חשוב מאוד כי לפני שהחלטנו לבצע תהליך התקנה נבדוק עם בעל מקצוע כי אכן הבית שלנו והחלל אשר נתון לרשותנו במקומן המיועד של המדרגות אכן מאפשר התקנה . לאחר מכן נוכל להיכנס אל האינטרנט ולראות עיצובים שונים של מדרגות מרחפות כדי לבחור אילו מהם מוצאים חן בעינינו (מזכוכית, מעץ וכולי). עוד

תהליך התקנה – חלק ראשון

מהן?

למעשה הן מדרגות אשר אינן מעוגנות ואינן נושאות מעקה או משהו שסוגר וחוסם אותן מן הצד או מתחתיהן, הן כשמן כן הן נראות כאילו הן מרחפות באוויר וגם העיצובים בתחום הזה שונים ומגוונים גם בתוך הקטגוריה ישנם עיצובים כה שונים בין מדרגות שלמעשה אין ביניהן שום חיבור בין מדרגה אל מדרגה אלא כל מדרגה בנפרד מעוגנת רק לקיר שלצידה, או עיצובים בהם כל מדרגה מעוגנת למדרגה הבאה אין כולן עוד